влевовправо
Топ

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турнік-бруси настінні розбірні — це чудове рішення для тренувань вдома або в офісі. Компактна конструкція дозволяє легко трансформувати виріб і ефективно виконувати різні вправи.
Характеристики:
- Міцний металевий профіль: 40×40×2 мм
- Ширина турніка: 1020 мм
- Вузький хват: 165 мм
- Виліт від стіни (турнік): 510 мм
- Виліт від стіни (бруси): 730 мм
- Внутрішня ширина брусів: 505 мм
- Загальна ширина брусів: 640 мм
Надійна конструкція забезпечує стабільність та комфорт під час тренувань.
Внутрішня ширина брусів 505 мм
Ширина брусів 640 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VD-Sport |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік + бруси |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 51 см |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 678 ₴



