
Сейфи для зберігання зброї з полицями, без полиць, з внутрішнім сейфом. Тримач під зброю +150 грн
Вибір розміру.
Колір чорний, фарбування порошкове.
Сейфи металеві каркасні.
Товщина металу мм 1,8-2
Наявність, відправка на день замовлення
|
Збройні сейфи |
|||
|
Сейф 1,0*0,2*0,2 м – 2873 грн |
|||
|
Сейф 1,1*0,2*0,2 м – 3043 грн |
|||
|
Сейф 1,2*0,2*0,2 м - 3218 грн |
|||
|
Сейф 1,3*0,2*0,2 м – 3460 грн |
|||
|
Сейф 1,4*0,2*0,2 м – 3696 грн |
|||
|
Сейф 1,5*0,2*0,2 м – 3943 грн |
|||
|
Сейф 1,0*0,2*0,2 м с полкой - 2940 грн |
|||
|
Сейф 1,1*0,2*0,2 м с полкой - 3103 грн |
|||
|
Сейф 1,2*0,2*0,2 м с полкой - 3284 грн |
|||
|
Сейф 1,3*0,2*0,2 м с полкой - 3520 грн |
|||
|
Сейф 1,4*0,2*0,2 м с полкой - 3763 грн |
|||
|
Сейф 1,5*0,2*0,2 м с полкой - 4088 грн |
|||
|
Сейф 1,0*0,25*0,2 м - 3103 грн |
|||
|
Сейф 1,1 *0,25*0,2 м -3368 грн |
|||
|
Сейф 1,2*0,25*0,2 м – 3640 грн |
|||
|
Сейф 1,3*0,25*0,2 м - 3906 грн |
|||
|
Сейф 1,4*0,25*0,2 м - 4250 грн |
|||
|
Сейф 1,5*0,25*0,2 м - 4540 грн |
|||
|
Сейф 1,0*0,25*0,2 м з полицею – 3166 грн |
|||
|
Сейф 1,1*0,25*0,2 м з полицею 3434 грн |
|||
|
сейф 1,2*0,25*0,2 м з полицею -3700 грн |
|||
|
сейф 1,3*0,25*0,2 м з полицею -3973 грн |
|||
|
сейф 1,4*0,25*0,2 м з полицею -4318грн |
|||
|
сейф 1,5*0,25*0,2 м з полицею -4606 грн |
|||
|
|
|||
|
Сейф 1,0*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) - 3565 грн |
|||
|
Сейф 1,1*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) -3830 грн |
|||
|
сейф 1,2*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) - 4105 грн |
|||
|
сейф 1,3*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) -4405 грн |
|||
|
сейф 1,4*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) -4640 грн |
|||
|
сейф 1,5*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) -4945 грн |
|||
|
Сейф 1,0*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) +полка - 3625 грн |
|||
|
Сейф 1,1*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) +полка -3895 грн |
|||
|
сейф 1,2*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) + полка - 4160 грн |
|||
|
сейф 1,3*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) + полка -4468 грн сейф 1,4*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) + полка -4700 грн сейф 1,5*0,25*0,2 м з касою ( внутріншій сейф) + полка -5012 грн |
|||
Доставка:
Відправлення замовлень здійснюється безпосередньо з виробництва протягом 1–3 робочих днів
У разі великого навантаження можливі затримки до 2–4 робочих днів
Ми завжди стараємось виконувати замовлення якнайшвидше та йти назустріч кожному клієнту
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стінок | 1.8 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Товщина металу | 2 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 25 мм |
| Внутрішня глибина | 20 мм |
| Внутрішня висота | 150 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 150 мм |
| Зовнішня ширина | 25 мм |
| Зовнішня глибина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Створити |
| Відділення для патронів | 1 |
- Ціна: від 2 873 ₴





